Deka z organické bavlny: Pohodlný a šetrný kousek od Infinity – Södahl organic ve velikosti 170×130 cm

Užijte si mimořádné pohodlí s vkusným prémiovým plédem značky Södahl Organic, který umocní útulnou atmosféru vašeho domova. Jde o ideální doplněk lůžka, na kterém slouží jako klasický přehoz, ale jeho výhody oceníte například i v obývacím pokoji, kde se jím můžete přikrýt při večerním lenošení na pohovce. Propracovaný oboustranný motiv působí silně estetickým dojmem.

Vyrobený s ohledem na životní prostředí

Je vyrobený z kvalitní organické bavlny, jejíž ekologický a etický původ dokládá certifikace GOTS. Díky tomu je látka velice příjemná na dotek a šetrná i k té nejcitlivější pokožce. Produkt má také mezinárodní certifikát Oeko-Tex Standard 100, který označuje textilní produkty vyrobené ryze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Odolný a snadno udržovatelný

Pléd je odolný a má vysokou životnost, takže vám dlouho vydrží. Uchovává si svůj tvar a výrazné barvy i pro častém praní.

Pokud hledáte dokonalý kousek textilu pro svůj domov, máme pro vás skvělou nabídku. Deka z organické bavlny Infinity – Södahl organic ve velikosti 170×130 cm je naším absolutním favoritem. Tento produkt nejenže vypadá fantasticky, ale je také šetrný k přírodě, což je v dnešní době obrovským plusem.

Pořiďte si ji ještě dnes na stránkách codina.cz a budete mít doma kousek, na který nebudete moci zapomenout.

Deka z organické bavlny

Obnovte svůj interiér a vytvořte si místnost, kam se budete rádi vracet a cítit se v ní útulně. Tento pléd je totiž nejen praktický a funkční, ale také velice krásný a propracovaný. Rozhodně neváhejte a pořiďte si ho ještě dnes.

Deka z organické bavlny

Jistě nebudete litovat!