Váza z kameniny od Bitz – nezaměnitelný kousek do vašeho interiéru

Váza, která vypadá v interiéru skvěle nejen naplněná čerstvými květy, ale i jen tak položená na poličce. Tak by se dala charakterizovat tato kameninová kráska s lesklou barevnou glazurou od dánské značky Bitz.

Kamenina je materiál, který se v poslední době stává stále oblíbenější volbou při výrobě dekorativních předmětů, jako jsou vázy, sošky nebo květináče. Jeho krása spočívá v jemné struktuře a matnému povrchu, který se velmi hezky hodí k moderně a minimalistickému designu interiéru.

Váza z kameniny od Bitz

Kamenina – materiál pro náročné

Zrovna v případě této vázy od Bitz je ale kamenina vylepšena lesklou barevnou glazurou, která ji dělá naprosto neodolatelnou a luxusní.

Kromě estetického hlediska má kamenina také mnoho dalších vlastností, které ji dělají ideální pro výrobu váz. Patří mezi ně například vysoká odolnost, nerozbitnost a do jisté míry i náporová pevnost. Díky tomu vás vaše kameninová váza od Bitz bude zřejmě provázet po celý váš život.

Rovněž je dobré vědět, že kamenina je relativně těžký materiál, takže vaše váza bude stát na svém místě pevně a bezpečně.

Lesklá barevná glazura jako třešnička na dortu

Jedním z největších kouzel této vázy jsou právě její různé barvy a jejich lesklá glazura.

Váza z kameniny od Bitz – rozmanité barvy a lesklá glazura

Glazura je tenká vrstva tekuté hmoty, která se nanáší na keramické výrobky a po vypálení na ně vzniká sklovitá vrstva. Díky tomu je povrch vaší vázy od Bitz hladký, lesklý a odolný proti poškrábání a vodě.

Celkově se tedy jedná o vázu, která je nejen krásná a praktická, ale také velmi odolná a stabilní. A jaké květiny do ní umístit? To už je na vás a na vašem vkusu.

Zkuste si prohlédnout tento kousek na našich stránkách.