Bílá keramická miska MIJ Aurora – ideální pro ramena, ø 25 cm


Bílá keramická miska MIJ Aurora

Ideální pro ramena, ø 25 cm

Kolekce Aurora ukrývá své kouzlo v rafinované jednoduchosti, kvalitě a funkčnosti. Na prostřený stůl přinese dotek země vycházejícího slunce. Keramická miska MIJ Aurora v bílé barvě o průměru 25 cm je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat japonskou kuchyni.

Kvalitní výrobek z Japonska

MIJ (Made in Japan) je nádobí, které jen tak nikde neuvidíte. Dováží se přímo z Japonska, je vyrobeno z odolné přírodní keramiky a díky ruční výrobě je každý kus originál. Neodmyslitelným bonusem je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. Barvy zůstávají stále stejně syté a nehrozí ani jejich odlupování.

Perfektní pro servírování japonské kuchyně

Bílá barva misky se hodí ke všem druhům pokrmů, nejen k japonské kuchyni. Můžete na ni servírovat sushi, ramen, tempuru nebo jiné speciality. Díky průměru 25 cm je perfektní pro servírování na ramena a umožní tak vašim hostům pohodlné konzumování jídla.

Kolekce Aurora

Kolekce Aurora nabízí nejen keramické misky, ale také talíře, misky na polévku, hrníčky a další kousky, které dokonale ladí do každé jídelny. Jednoduchý design a pastelové barvy dodají vášni vašemu stolu.

Bílá keramická miska MIJ Aurora

Miska na ramena MIJ Aurora – zajímavý dárek pro každého gurmána

Miska na ramena MIJ Aurora o průměru 25 cm je zajímavým dárkem pro každého, kdo má rád japonskou kuchyni, servírování nebo jednoduché a kvalitní designové kousky. Proč nezkusit něco nového a udělat radost sobě i svým blízkým?

Pokud vás tato krásná bílá keramická miska zaujala, můžete ji zakoupit přímo na stránkách nabytekhned.cz.