Tmavě šedá koupelnová podložka Wenko Ono – elegantní dekorace pro vaši koupelnu!

Vybavte si koupelnu se stylovými a praktickými produkty od značky Wenko. Tento výrobce nabízí mnoho různých produktů pro domácnost, ale my se dnes budeme věnovat koupelnové podložce. Pokud chcete mít po sprše nohy v suchu, tuto podložku byste si měli určitě pořídit!

Například touto bavlněnou podložkou, díky které budete mít po sprše nohy v suchu. Tato podložka je elegantní a přitom praktická. Hodí se pro každou koupelnu, nezávisle na velikosti nebo stylu.

Wenko Ono bavlněná koupelnová podložka

Vlastnosti koupelnové podložky Wenko Ono

  • Vysoká absorpce – díky dlouhým vlasům bavlněné podložky nebudete mít žádný problém s vlhkostí po sprše.
  • Elegantní design – tmavě šedá barva podložky se hodí do každé koupelny. Její jednoduchý design se dá snadno sladit s ostatním vybavením.
  • Kvalitní materiál – podložka je vyrobena z bavlněného materiálu, který je příjemný na omak a zároveň snadno omyvatelný.
  • Rozměry – podložka má rozměry 50 x 80 cm, což je dostatečná velikost pro použití před sprchou nebo vanou.

Pokud vás tato podložka zaujala, můžete si ji zakoupit zde: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/tmave-seda-bavlnena-koupelnova-podlozka-wenko-ono-50-x-80-cm.

Wenko Ono bavlněná koupelnová podložka

Díky výšce vlasu 10 mm je příjemná a extra absorpční. Toto jsou vlastnosti, které ocení každý. Vystoupte z koupele nebo sprchy s suchými nohama a užijte si pocit komfortu a pohodlí díky koupelnové podložce Wenko Ono.