Solární mosazná lucerna Turin – symbol energetické efektivity

Solární LED lampa v optice lucerny zaujme svým starožitným designem a stane se dokonalým dekorativním a atmosférickým osvětlením Vaší zahrady, terasy nebo balkonu. Lucerna je vyrobena z kovu v barevném provedení starý mosaz, je vybavena praktickou rukojetí pro snadné přenášení a díky solárnímu modulu se na slunci sama nabije pro večerní osvícení okolí. Integrovaná LED filamentová žárovka vytváří s oválnou konstrukcí velmi zajímavé světelné efekty, které vytváří ideální atmosféru pro strávení útulných večerů ve venkovním prostoru.

Design pro moderní i tradiční prostředí

Solární mosazná lucerna Turin je vhodná nejen pro moderní, ale i tradiční zahrady či terasy. Její starobylý vzhled dokonale zapadne do jakéhokoli prostředí a dodá mu svébytný ráz. Díky praktické rukojeti je možné lucernu snadno přenášet a umístit na požadované místo.

Energetická efektivita

Solární modul na vrchní straně lucerny umožňuje, aby se lucerna sama nabíjela na slunci během dne a v noci osvětlovala své okolí. Jediným zdrojem energie pro tuto lampu je tak přirozené světlo, díky čemuž můžete ušetřit na elektřině.

Filamentová žárovka pro dokonalé světelné efekty

Integrovaná LED filamentová žárovka vytváří s oválnou konstrukcí lucerny velmi zajímavé světelné efekty. Tyto efekty vytvářejí dokonalou atmosféru pro strávení večera ve venkovním prostoru, kde si můžete vychutnat příjemnou a relaxační atmosféru.

Koupit lucernu Turin na Codina.cz

Pokud Vás tato solární mosazná lucerna zaujala, můžete si ji koupit na Codina.cz. Tato firma nabízí vysoce kvalitní zahradní a venkovní osvětlení, které splní všechny Vaše požadavky a očekávání.

Solární mosazná lucerna Turin

Nakupování na Codina.cz je velmi jednoduché a pohodlné. Vybírat můžete z velkého množství zahradního a venkovního osvětlení od předních výrobců.

Závěr

Solární mosazná lucerna Turin je skvělým řešením pro energeticky úsporné a dekorativní osvětlení vaší zahrady nebo terasy. Díky svému starobylému vzhledu dokonale zapadne do prostředí jakéhokoli stylu. Pomocí své filamentové žárovky vytváří zajímavé světelné efekty, které dokonale doplní večerní pohodu a romantiku.