Útulná předsíň s dřevěnou stěnou RUPA dubPředsíňová stěna RUPA v elegantním provedení

Často se říká, že první dojem je ten nejdůležitější. Proto se věnuje mnoho pozornosti úpravě předsíně, která přivítá hosty, ale také nás samotné, když vstoupíme do domu. Někdy ale není jednoduché najít vhodnou stěnu do předsíně, která se vejde do prostoru a zároveň bude praktická a esteticky působivá. S předsíňovou stěnou RUPA od značky Sidonia.cz nebudete mít problém.

Vhodná do menších interiérů v dekoru dub

Tento kus nábytku je elegantní a praktický zároveň. Skládá se z několika skříní, zásuvky a polic, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Materiálem pro výrobu stěny RUPA je kvalitní dřevo a dekor v barvě dubu dodá prostoru příjemnou atmosféru. Ta je zvláště důležitá v menších interiérech, kde každý detail hraje roli.

Předsíňová stěna RUPA dub

Co se týče designu, stěna RUPA patří mezi aktuální trendy v zařizování předsíní. Jednoduché tvary, čisté linie a kombinace dřeva s bílou barvou vytváří moderní a nadčasový vzhled.

RUPA – praktická a funkční stěna

Stěnu RUPA oceníte především pro její praktičnost a funkčnost. V horní části je několik polic a skříní, které nabízejí dostatek místa pro úschovu kabelek, klobouků nebo batohů. V dolní části jsou pak zásuvky a odkládací plocha pro odložení drobnějších věcí jako jsou například klíče. Kromě toho stěna RUPA kryje domácí elektroniku jako jsou routery nebo úložiště pro datová centra.

Předsíňová stěna RUPA dub

Stěna RUPA splní vaše očekávání nejen po stránce funkčnosti, ale také vzhledu. Je navržena tak, aby ladila s ostatními kusy nábytku v domě a přitom byla originální a stylová. K tomu přispívá i materiál, z něhož je stěna vyrobena. Dřevo dodává prostoru teplo a charakter.

Kde koupit předsíňovou stěnu RUPA?

Stěna RUPA je výrobkem od společnosti Sidonia.cz, která je specializovaná na nábytek vyrobený z kvalitního dřeva. Pokud hledáte funkční a přitom stylovou stěnu do vaší předsíně, měli byste navštívit stránku produktu na webových stránkách Sidonia.cz. Produkt si můžete objednat online a firma vám ho dodá na vaši adresu nebo si ho můžete vyzvednout osobně v jednom z 3 showroomů po celé ČR.