Víte, co je to ASIR Lustr DRAM zlatá?


Praktický pomocník do Vašeho domova či bytu

ASIR Lustr DRAM ve zlatém dekoru je velmi praktický pomocník, který můžete použít v jakékoliv místnosti Vašeho domova nebo bytu. Jeho industriální styl a funkční rameno Vás okouzlí a umožní Vám nastavit rameno podle potřeby. Je vyroben z kovu a jeho rozměry jsou 42 x 42 cm. Výška je 98 cm, průměr stínítka je 20 cm a výška stínítka je 10 cm. Typ objímky je E27 a maximální povolená výkon žárovky je 40 W. Lustr DRAM má IP kód IP20.

Vysoká funkčnost a praktičnost

ASIR Lustr DRAM v zlatém dekoru není jenom krásným prvkem v interiéru. Jeho funkčnost a praktičnost jsou hlavní předností. Díky nastavitelnému rameni můžete vysvětlení zaměřit přímo tam, kde je třeba. To je velmi praktické v mnoha situacích, jako například při čtení, kdy potřebujete dostatečné osvětlení. Lustr DRAM také prosvětlí a sjednotí celkový dojem místnosti.

Kovový design pro industriální styl

Lustr DRAM v zlatém dekoru dodá Vaší místnosti originální prvek, zejména díky jeho kovovému designu. Kovové prvky v interiéru jsou stále velmi populární a přinášejí moderní industriální styl. Lustr DRAM se tak zcela jistě stane nejen praktickým pomocníkem, ale i krásným doplňkem pro každý moderní byt. Pokud hledáte právě takový kousek, tento lustr je pro Vás naprosto ideální.

Tak neváhejte a získejte nyní tento praktický a zároveň krásný lustr na brega.cz. Určitě si zaslouží mnohem větší pozornost a místo v každém moderním bytě!

ASIR Lustr DRAM

Tady můžete vidět tenhle skvělý moderní prvek interiéru, ASIR Lustr DRAM. Doufáme, že se Vám bude líbit stejně jako nám!

ASIR Lustr DRAM

A tady si můžeme prohlédnout maličko detailů. Zkuste si představit, jak perfektně se tento lustr hodí do každé moderní místnosti.