Bílý věšák na oděvy Enzo – dokonalý doplněk do vaší moderní TZB

Jste fanouškem moderního designu a hledáte dokonalého pomocníka pro váš interiér? Pak je bílý věšák na oděvy Enzo právě pro vás. Své vlastnosti však neskrývá jen v estetice, ale také v praktičnosti. Jen se podívejte na jeho vlastnosti:

Lehký a stabilní věšák

Věšák na oděvy Enzo je vyroben z práškové oceli, což z něho dělá lehký, ale zároveň stabilní doplněk do vašeho interiéru. Nemusíte se tak obávat škodlivých vlivů na stěny či podlahu.

Šest ergonomických ramen a místo pro deštníky

Věšák nabízí prostor pro celkem šest ergonomicky navržených ramen, které poskytnou maximální prostor na zavěšení oblečení. Krom toho však nabízí také praktický držák pro deštníky, pomocí kterého nebudete muset řešit, kam s nimi při příchodu domů.

Moderní vzhled, který zapadne do vašeho interiéru

Bílý věšák na oděvy Enzo nejde jen po praktické, ale i estetické stránce. Jeho moderní vzhled se snadno sladí s vaším interiérem a přináší do něj svěží vzhled. Určitě vynikne v interiéru, který dominuje modernímu designu.

Chcete se přesvědčit sami? Pak jednoduše klikněte na odkaz a podívejte se na bližší informace.

Nohy mají gumové podložky, nehrozí poničení podlahy

Je vám také nepříjemné omylem poškrábat podlahu či zanechat nějakou šmouhu z neopatrného zavěšení oděvů? S věšákem na oděvy Enzo se o to nemusíte bát. Jeho nohy mají gumové podložky, které nepoškodí podlahu a zajišťují jeho stabilní polohu.

Aby bylo jeho používání co nejkomfortnější, můžeme uvést rozměry: Výška: 170 cm, Průměr obruče pro deštníky 25 cm, Rozestup nohy 54 cm. S takovými rozměry se snadno vejde i do menších prostor.

Bílý věšák na oděvy Enzo

Zdroj obrázku: www.interierio.cz

Bílý věšák na oděvy Enzo se tak stane nejen praktickým pomocníkem do vašeho domova, ale i estetickým prvkem, který dodá vašemu interiéru svěží vzhled. Pokud stále váháte, zda je pro vás tento věšák ten pravý, jednoduše klikněte na odkaz a přesvědčte se s kožedkou sami.