Tmavě zelená sametová šestimístná rohová pohovka do „U“ s zlatou podnoží v délce 383 cm od MICADONI MAMAIA


Tmavě zelená sametová šestimístná rohová pohovka do „U“

Zlaté podnoží a elegantní vzhled od MICADONI MAMAIA

Elegantní šestimístná rohová pohovka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v tmavě zelené barvě a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu.

Tmavě zelená sametová šestimístná rohová pohovka do 'U' s zlatou podnoží od MICADONI MAMAIA

Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Díky praktickému tvaru do písmene U získáte rovnoměrně rozdělená místa k odpočinku. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti produktů Mamaia.

Tato krásná pohovka má rozměry 383 cm a patří tak mezi největší modely na trhu. Je ideální pro větší obývací pokoje a pro ty, kteří si chtějí užít pohodlné posezení v širokém kruhu přátel. Díky svým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu.

Tmavě zelená sametová šestimístná rohová pohovka do 'U' s zlatou podnoží od MICADONI MAMAIA

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto můžete mít jistotu, že si pořídíte originál, který nevlastní každý druhý a bude dokonale zapadat do vašeho domova.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Naše zákaznické centrum vám rádo poskytne detailní informace a doporučení.

Pro více informací o této krásné pohovce klikněte zde.