Nadčasový design: Nástěnná kovová dekorace Mauro Ferretti Loto A v rozměrech 31 x 89,5 cm


Nadčasový design: Nástěnná kovová dekorace Mauro Ferretti Loto A

Vyberete-li si tuto kovovou nástěnnou dekoraci od italského designéra Mauro Ferretti, určitě neuděláte chybu. Svým netradičním vzhledem dokáže přinést do místnosti šmrnc a nádech exkluzivity.

Prostory, kde dekoraci využít

Je totožně s právem – tuto kovovou dekoraci lze využít ve velmi širším množství prostor, díky čemuž se stává univerzálním doplňkem. Kromě již zmíněného obývacího pokoje či ložnice si ji lze umístit i do kancelářského prostoru, hotelové lobby či do restaurace.

Naprostou samozřejmostí je využití v orientálně tematizovaných prostorech. Kovové zdobení je totiž velice oblíbeným prvkem, a to především na Blízkém a Středním východě. Tam totiž symbolizuje prosperitu a štěstí, což je pro interiér velice pěkný a zajímavý prvotní moment.

Energie a dojemnost v jednom

Jak již bylo řečeno, základní myšlenkou této dekorace je orientální motivy, přičemž je důležité podotknout, že tento prvek se skládá z menších prvků. Jejich uspořádání odpovídá energetickému principu, kdy jsou chytrým způsobem umístěny shluky jemné energie, která mění celkový dojem z daného prostoru.

Mauro Ferretti Loto A je výsledkem myšlenky, že každá část ze života by měla být překrásná, originální a bylo by špatné úplně všechno brát tak vážně.

Jak dekoraci zakoupit?

Pokud Vám tato nástěnná dekorace přijde sympatická a rádi byste si ji zakoupili, můžete to udělat přes internetový obchod nabytekprozivot.cz, kde naleznete více informací nejen o této dekoraci, ale i o mnoha dalších výrobcích pro Vaše bydlení a zahradu. Konkrétně dekorace se prodává v rozměrech 31 x 89,5 cm.

Útulnost a kouzlo bydlení

Nastavte si svá měřítka a užijte si partnera, rodinu a každou maličkost, ať už v bytě, nebo domě, na zahradě či na balkoně. Nepotřebujeme luxusní majetek, abychom mohli pocitově dobře fungovat, člověk totiž potřebuje jakousi rovnováhu všeho podstatného a to, co pro člověka znamená a je mu důležité. Změňte kouzlo svého bydlení tím, co je příjemné a nadčasové. Včetně kovové dekorace Mauro Ferretti Loto A.

Kovová nástěnná dekorace Mauro Ferretti

Zajímavý interiérový doplněk může dobře posloužit k tomu, aby následně zafungoval i jako praktický dárek pro nás a naše blízké. Sami si můžete u mnohých věcí určit přijatelnou hranici věnování, ať už se jedná o dárek pro babičku ke dni narozenin nebo dárek k narozeninám pro přátele, zvlášť když se neví, co skutečně chtějí či potřebují.

Zajímavý a netradiční hudební gift shop kde najdete originalní hudbu z celého světa (world music), vinylové desky nebo CD včetně Zahraniční Novinky, Zaznamenané koncertní vystoupení, elektronickou hudbu, jazzové placky, soundtracky a další raritní elektronické krabičky.

Detail z kovové nástěnné dekorace Mauro Ferretti

Udělejte si radost a ozdobte svůj domov tímto netradičním kovovým ozdobením. Přesvědčíte se tak sami, že skutečně může dojít k pozitivním změnám, a to jen prostřednictvím jediného designového prvku.

Se ctí, tým, který se snaží nabídnout to nejlepší pro Váš domov.

Kovovou nástěnnou dekoraci Mauro Ferretti si můžete zakoupit zde.