Nápaditá Komoda JACKY 2 s kombinací dubu a bílé barvy!


Moderní design pro moderní byt

Nápaditá Komoda JACKY 2 je nádherným kouskem nábytku pro vaši moderně zařízenou domácnost! S kombinací dubového surového povrchu a elegantní bílé barvy se bude perfektně hodit ke všem ostatním kouskům nábytku a skvěle zkombinuje různé styly.

Vysoká kvalita materiálu

Komoda Jacky 2 je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky, což je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Korpus je vyroben v barevném provedení dub sonoma/bílá, což dodá komodě příjemně rustikální vzhled.

Velký úložný prostor

Komoda Jacky 2 nabízí velké množství úložného prostoru. Rozdělení úložného prostoru je řešeno čtyřmi zásuvkami s kovovými pojezdy a dvojicí dvířek, za kterými se skrývají dvě variabilní police.

Tato komoda se skvěle hodí pro srovnání při nákupu nábytku. Pokud máte zájem si ji zakoupit, můžete ji najít na následujícím odkazu. Zboží je dodáváno v demontu, ale snadno se sestaví a dokážete si tak vyzdobit váš byt svým vlastním způsobem.

Nápaditá Komoda JACKY 2

Závěr

Komoda Jacky 2 je ideálním kouskem nábytku pro lokální nákupová centra. Je estetická, praktická a nabízí spoustu úložného prostoru. Je to přesně to, co by měl kus nábytku nabídnout. Pokud si chcete svoji domácnost vybavit novým nábytkem a máte rád moderní design, Komoda Jacky 2 by neměla chybět ve vašem bytě.