Kvalitní rohová sedací souprava LORELLE v pravém provedení Dora 21

Rohová rozkládací sedačka LORELLE je vyrobená z vysoce kvalitních materiálů, které nabízí nejen pohodlí při sezení, ale i při odpočinku a spaní. Rozměry sedací soupravy jsou 275×175 cm. Prostorové uspořádání tak umožňuje osazení středu místnosti a má tak potenciál stát se dominantou interiéru.

Jednoduché moderní linie a stylové prošívání

Rohová sedací souprava LORELLE s pravým provedením Dora 21 se vyznačuje svým jednoduchým a moderním designem s stylovým prošíváním. Tento design poskytuje vysoký stupeň elegance, komfortu a vkusu a dokáže se snadno sladit s celkovou koncepcí bytu či domu.

Rám z masivního dřeva a lamina pro stabilitu a pevnost

Prodloužená délka životnosti sedací soupravy byla zajištěna díky použití kvalitních materiálů. Rám sedací soupravy v LORELLE je tvořený z masivního dřeva a lamina, které zajišťují vysoký stupeň stability a pevnosti.

Jako bonus k sedací soupravě LORELLE můžete získat dle vlastního výběru doplňkové polštáře, které jsou rovněž vyrobeny z kvalitních materiálů.

Tuto kvalitní rohovou sedací soupravu LORELLE s pravým provedením Dora 21 si můžete zakoupit na stránkách společnosti BREGA na odkaze https://www.brega.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-lorelle-prave-provedeni-provedeni-dora-21, kde se také můžete podívat na mnoho dalších kvalitních produktů pro váš interiér.

Rohová sedací souprava LORELLE pravé provedení Dora 21
Rohová sedací souprava LORELLE pravé provedení Dora 21

Vyberte si tedy svou vysněnou sedací soupravu LORELLE a užívejte si pohodlné a stylové sezení.