Designový stůl WOOOD Rodi – Černý kousek pro váš interiér

Sníte o moderním obývacím pokoji?

Značka WOOOD přesně ví, co je v takovém prostoru potřeba. Třeba takový konferenční stůl musí být krásný na pohled, ale nesmí se zapomenout ani na kvalitní provedení. Proto vám představujeme designový stůl WOOOD Rodi, který je kombinací krásného vzhledu a praktičnosti.

Konferenční stůl WOOOD Rodi

Černý kousek pro váš interiér

WOOOD Rodi

Stůl WOOOD Rodi je vyroben z kvalitního MDF materiálu. Jeho barva černá dělá z tohoto stolu skvělý kousek pro váš interiér. Velikost stolu je 48 cm x 48 cm x 35 cm (d x š x v), takže se do malého pokoje nebo obývacího koutu vejde skvěle. Výška stolu je 48 cm, takže je ideální pro vaše kávové šálky, knihy nebo dekorativní předměty.

Stůl WOOOD Rodi má moderní design, který se hodí do interiéru jakéhokoliv stylu. Jeho jednoduchá, a přitom vkusná konstrukce dává stolu lehký a vzdušný vzhled. Váš obývací pokoj bude ještě krásnější s touto novinkou od značky WOOOD.

Do prostoru můžete umístit stůl samostatně nebo s dalšími produkty z dílny WOOOD. Stůl se dá vyniknout jako dominantní kousek, nebo být podřízený dalšímu nábytku. Je na vás, jak si jej umístíte do svého domova.

Stůl WOOOD Rodi vás okouzlí svým vzhledem a praktičností. Je vhodný jako prostor pro kávové šálky nebo jako stůl pro malé snídani. Jeho jednoduchý design se hodí do interiéru jakéhokoliv stylu.

Nositeli kvality a designu, produkty značky WOOOD vám přinášejí to nejlepší ze světa nábytku. Pokud hledáte skvělý konferenční stůl, který udělá váš interiér ještě krásnější, stůl WOOOD Rodi je pro vás tou správnou volbou.

Nakupovat lze na www.srovnavacnabytku.cz.