Modré jídelní křeslo ENDO z masivu a látky


Jídelní křeslo ENDO je nevšedním a funkčním prvkem do vašeho interiéru. Jeho předností je zadní strana sedáku – potažená ozdobnou látkou s uměleckým motivem pávů. Ta pak ladí s dominantní barvou křesla, královsky modrou, která pokrývá celou přední část. Jedná se o sametovou látku, velmi příjemnou na dotek.

Křeslo je vyvedeno v nevšedním tvaru, kdy zaoblený zadní opěrák lehce obepíná sedák a utváří tak nízké područky. Sedák má zepředu elegantně oblé hrany. Židle stojí na pevných černých nohách z bukového masivu v černé barvě.

Rozměry

šířka: 57 cm

hloubka: 56 cm

výška: 86 cm

výška sedu: 47 cm

Materiál

sametová tkanina

bukový masiv

Modré jídelní křeslo ENDO z masivu a látky

Pokud se vám líbí jedinečné kousky do vašeho bytu, pak je toto křeslo pro vás. Jeho modrá barva dodá vašemu bytu šťávu a umocní pocit luxusu. Navíc, pokud rádi trávíte čas v kuchyni a sedíte pohromadě s rodinou, potom vám toto křeslo bude sloužit nejen jako dekorace, ale bude především pohodlným místem pro večeře a rozhovory s blízkými.

Pokud si tedy chcete pořídit originální a praktické křeslo, pak navštivte webovou stránku Nábytek přehledně a prohlédněte si tento produkt.