Nádherná barevná nástěnná dekorace LISTY z kovu (74 cm)

Nástěnná dekorace může být stěžejním prvkem interiéru a rozhodujícím faktorem při tvorbě prostorového designu. Existuje mnoho druhů a materiálů, ze kterých se nástěnné dekorace vyrábějí, ale mimořádnou popularitou se těší dekorace z kovu.

Kovová dekorace LISTY vyniká svou jedinečností a atraktivitou. Její velikost 74 cm umožňuje vyniknout i na větším prostoru, přesto však zůstává elegantní a decentní. Listy jsou vhodnou volbou pro ty, kteří hledají přírodní motiv a spojení s přírodou. Kovová konstrukce zajišťuje nápaditý 3D efekt a barevné odstíny vytvářejí interaktivní design.

Popis produktu

Nástěnná dekorace Listy je barevná kovová dekorace, která je vhodná pro všechny, kdo chtějí vytvořit zajímavější atmosféru v interiéru. Výška dekorace činí 74 cm a její šířka je 39 cm. Dekorace tedy zabírá celkem malou plochu, ale zároveň nepřehlédnutelně vyniká.

Listy na nástěnné dekoraci jsou vyrobeny z kovu. Jedná se o nehrdzavející plech o tloušťce 0,5 mm, který je pevný a zároveň lehký. Barvy jsou odolné vůči otěru, takže se nemusíte obávat, že by se dekorace nějakým způsobem poškodila.

Způsob uchycení na stěnu

Nástěnná dekorace Listy se jednoduše upevňuje na zeď pomocí dvou háčků. Díky tomu není na stěně nutné vytvářet žádné další díry a instalace je tak velmi jednoduchá. Vzhledem k tomu, že se jedná o lehkou konstrukci, není nutné používat odolné šrouby nebo hmoždinky.

Nástěnnou dekoraci Listy můžete umístit do obývacího pokoje, ložnice, ale i do kanceláře, restaurace, hotelového pokoje nebo jiného veřejného prostoru. Stane se tak skvělým prvkem interiéru, který dokáže zpříjemnit každý den.

Závěr

Nástěnná dekorace Listy je nejen krásná, ale také praktická dekorace. Skvěle se hodí do každého interiéru a může být výrazným prvkem pro tvorbu prostorového designu. Pokud Vás tato kovová dekorace oslovila a přemýšlíte nad jejím zakoupením, můžete ji objednat na stránkách kupsinabytek.cz.

Kovová nástěnná dekorace Listy

Barevná nástěnná dekorace

Tuto barevnou nástěnnou dekoraci určitě nebudete litovat. Je to krásný kousek, který dokáže zvýraznit prostor a oživit každý interiér.