Držák ručníků Tesa Elegaant chrom – dokonalá elegance pro vaši koupelnu (40438-00000-00)


Perfektní kombinace funkčnosti a designu

Když hledáte dokonalou eleganci pro vaši koupelnu, nemusíte hledat dál než u držáku na ručník Tesa Elegaant chrom. Tento produkt spojuje funkčnost a design s prvotřídní řemeslnou kvalitou. Lesklý chrom na pevném kovovém těle vypadá velmi elegantně a dokonale zapadá do každé moderní koupelny.

Leštěné provedení

Tesa Elegaant chrom se vyznačuje leštěným čtvercovým provedením, což mu dává luxusní a moderní vzhled. Jeho jednoduchý a elegantní design je vhodný pro každou koupelnu bez ohledu na styl a barevnou kombinaci.

Špičkové materiály pro dlouhou životnost

Špičkové materiály použité při výrobě Tesa Elegaant chrom jsou zárukou, že držák vydrží dlouho. Použití pevného kovového těla a lesklého chromu zajišťuje, že držák bude vypadat jako nový i po mnoha letech používání. Tesa Elegaant chrom je nejen krásný, ale i trvanlivý.

Jednoduchá instalace bez nutnosti vrtání

Instalace Tesa Elegaant chrom je velmi jednoduchá a rychlá. Není nutné provádět žádné vrtání. Držák se instaluje pomocí lepení, přičemž doba zasychání je pouhých 12 hodin. To znamená, že můžete mít držák na ručník hotový velice rychle. Kromě toho není nutné provádět žádné doplňkové opravy na zdi a zároveň můžete kdykoliv kroužek odstranit, aniž by zanechal nějakou stopu.

Jednoduchá údržba

Kromě snadné instalace má Tesa Elegaant chrom také velmi jednoduchou údržbu. O údržbu se musíte starat pouze trochou vlhkého hadříku. Je to tedy výhodná volba pro každého, kdo se snaží snížit náklady na údržbu koupelny.

Závěr

Pokud hledáte elegantní a funkční držák na ručník, máte s Tesa Elegaant chrom jistotu. Jeho lesklý chrom a čtvercové provedení vypadají velmi moderně a luxusně. Díky špičkovým materiálům má držák velmi dlouhou životnost a jeho instalace je velmi snadná bez nutnosti vrtání. Zkrátka, Tesa Elegaant chrom je ideálním řešením pro každou moderní koupelnu. Pokud máte zájem, můžete si ho zakoupit na srovnavacnabytku.cz.