Rohožka z kokosového vlákna PT LIVING Happy Home – praktický kousek pro každou domácnost měřící 26 x 75 cm!

Pořiďte si do svého domova nejen praktickou, ale i okouzlující rohožku. Přeci jen je to první věc, kterou při příchodu uvidíte. A tato rohožka rozhodně nezklame. Vyrobena je z kombinace 100 % kokosového vlákna a gumového základu, jenž se postará o dokonalou přilnavost k podlaze.

Jak kokosové vlákno rohožce dodává pevnost

Kokosové vlákno má vlastnosti, které se dobře hodí pro výrobu rohožek a podobných materiálů. Je pevné, odolné a zároveň měkké. Při procházení přes něj si můžete být jisti, že vám bude poskytovat dostatečnou oporu a zároveň bude příjemné na dotek.

Rohožka z kokosového vlákna je také odolná proti vlhkosti, takže se nemusíte bát, že by vám v mokru shnila nebo se rychle opotřebovala. Kokosové vlákno je totiž přirozeně odolné proti plísním a dalším mikroorganismům.

Jaká je velikost rohožky

Rohožka z kokosového vlákna PT LIVING Happy Home má velikost 26 x 75 cm, což je ideální rozměr pro většinu vchodů, chodeb, ale i koupelen a kuchyní. Pokud hledáte kvalitní a praktickou rohožku, která bude dokonale zapadat do vašeho interiéru, rozhodně neváhejte a zvolte tuto rohožku.

Na našich stránkách Crosta.cz si můžete tuto rohožku objednat a přidat tak do svého domova kousek z přírody a rustikální atmosféru.

Rohožka z kokosového vlákna PT LIVING Happy Home

Těšíme se na vaši objednávku a doufáme, že si užijete pocit domova s naší rohožkou z kokosového vlákna.