SCHULD zahradní židle: teaková barva pro dokonalý relaxování venku

Zahradní židle jsou nedílnou součástí každého zahrádkářského ráje. Pokud hledáte kvalitní zahradní židli, která bude nejen pohodlná, ale také odolná vůči povětrnostním vlivům, mohli byste zvážit zahradní židli od značky SCHULD.

Materiál smrk masiv

Zahradní židle SCHULD jsou vyrobeny z kvalitního materiálu – smrkového masivu. To dává židlím vysokou stabilitu a životnost. Pokud byste chtěli, aby vaše zahradní židle vydržely řadu let, rozhodně sáhněte po zahradních židlích SCHULD.

Lakované provedení: teak

Jedním z největších lákadel židlí SCHULD je jejich lakované provedení. Teaková barva dodá židlím kouzelný vzhled a poskytne tak dokonalou relaxaci venku. V brzkých letních večerech si tak můžete naplno užívat pohodu na zahradě a to v pohodlných a zároveň stylových židlích.

Pro více informací a možnost nákupu této židle můžete navštívit tuto stránku.

Rozměry a dodání

Rozměry této židle jsou 55 x 53 x 94 (š x h x v). Židle je dodávána v demontu, což umožňuje snadnou montáž a přizpůsobení vašim potřebám.

Ilustrační obrázek

Přikládáme ilustrační obrázek zahradní židle SCHULD v jiné barvě. Tedy, samozřejmě, jiné barvy než teaková, která je hlavním lákadlem této židle.

Zahradní židle SCHULD ilustrační obrázek