Polštář Oyo home Irma – Komfortní dekorace vašeho interiéru v rozměru 40 x 40 cm


Polštář Oyo home Irma

Útulnost domova

Poházejte na pohovku pár dekorativních polštářků a váš obývák se v okamžiku stane útulným hnízdečkem. Pro ženy znamenají polštáře nejen útulnost, ale i moderní doplněk interiéru.

Polštáře mají mnoho podob. Některé jsou jednobarevné, jiné mají zajímavé potisky, některé jsou plné, jiné jsou vyplněné jen částí. Nabízíme Vám polštář Oyo home Irma, který je vyroben z kvalitních materiálů a je velmi pohodlný.

Vyjímejte se

Tento kousek se bude nejlépe vyjímat ve společnosti jednobarevného gauče a koberce ve stejném potisku. To podtrhne celkový vzhled pokoje a udělá z něj útulný a vkusný obývací prostor. Polštář Oyo home Irma nabízíme v rozměru 40 x 40 cm, což je ideální velikost na pohovku, křeslo nebo dokonce postel.

Polštář Oyo home Irma

Kvalitní materiály

Polštář Oyo home Irma je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou velmi příjemné na dotyk. Čalounění je z polyesteru, který je velmi odolný vůči poškození a snadno se čistí. Vnitřek polštáře je z polyuretanové pěny, která je velmi pohodlná a díky tomu bude Váš odpočinek ještě pohodlnější.

Vzhled polštáře Oyo home Irma je velmi elegantní. Má zajímavý potisk s moderním ornamentem, který se bude hodit k mnoha různým stylům zařízení. Výborně se doplní s barevnými polštáři nebo s potiskem na závěsy, koberce nebo ubrusy.

Polštář Oyo home Irma

Závěr

Polštář Oyo home Irma je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní, pohodlný a elegantní polštář pro svůj obývací pokoj. Nabízíme Vám tento kousek za skvělou cenu na našem e-shopu https://www.nabytekhned.cz/produkt/polstar-oyo-home-irma-40-x-40-cm.