Elegance naší ložnice – čalouněná postel CANDICE Boxsprings 180 x 200 cm v odstínu Inari 22


Chceš poznat dokonalý zážitek z pohodlného spaní? Toužíš po posteli, která bude nejen krásná a stylová, ale také dokonalou kombinací kvality a komfortu? Pak je čalouněná postel CANDICE Boxsprings 180 x 200 cm v odstínu Inari 22 tou pravou volbou pro tebe!

Neobvyklý design z kolekce CANDICE

Tato pohodlná boxspring postel se pyšní neobvyklým designem z kolekce CANDICE. Špičková kvalita a precizní zpracování jsou u této značky samozřejmostí. Díky vysoké čalouněné hlavě postele a použití kvalitních materiálů je CANDICE Boxsprings postel naprosto dokonalým kouskem pro každou moderní ložnici.

Pohodlí na prvním místě

Kromě svého vzhledu je CANDICE Boxsprings postel také neuvěřitelně pohodlná. Díky svému boxspringovému systému a speciálním vrstvám, které jsou použity uvnitř postele, se garatujeme, že svému tělu dopřeješ dokonalé pohodlí, na které nezapomeneš. Navíc je CANDICE postel vyrobena z kvalitních, provzdušňovaných materiálů, které výrazně přispívají ke snížení vlhkosti a bytelném zdraví.

Barva Inari 22

CANDICE Boxsprings postel je k dispozici v několika barvách, ale Inari 22 je tím nejvyhledávanějším odstínem. Tento tmavě šedý odstín postele dokonale padne do moderně zařízené ložnice a její jednoduchost jen potvrdí její eleganci.

Nízký profil a snadná údržba

Jednou z nejpříjemnějších vlastností CANDICE Boxsprings postele je její nízký profil. Tento designový prvek zajišťuje, že postel nezabírá příliš mnoho místa a aby uživatel mohl snadno nastoupit a vystoupit z postele. A co se údržby týče, CANDICE postel je naprosto skvělá. Díky odnímatelné čalounění může být postel snadno a rychle vyčištěna a chráněna před všemi druhy skvrn a nečistot.

čalouněná postel CANDICE Boxsprings 180 x 200 cm v odstínu Inari 22

Objednej si ji hned teď!

Nemůžeš si pomoci, ale musíš mít čalouněnou postel CANDICE Boxsprings 180 x 200 cm v odstínu Inari 22 teď hned? Žádný problém, navštiv náš e-shop na nabytekhned.cz a objednej si ji ihned!