Tempo Kondela Jídelní stůl – dokonalá kombinace elegance SUDURY v dubu zlatém a bílém

Tempo Kondela Jídelní stůl je ten správný výběr pro ty, kteří hledají kombinaci elegance a praktičnosti. Tento stůl svým designem a materiálovým zpracováním zaujme každého náročného zákazníka.

Rozkládací stůl LANZETTE S

Rozkládací stůl LANZETTE S je vyroben z laminované dřevotřísky, což zajišťuje jeho odolnost a trvanlivost.

Barevná kombinace dub craft zlatý a dub craft bílý se perfektně hodí do každé moderní domácnosti. Zároveň tento jídelní stůl dokáže skvěle zapadnout i do klasického interiéru.

Tloušťka materiálu 16 mm zabezpečí pevnost stolu a jeho stabilitu. Rozměry stolu jsou 180 x 90 x 75 cm (délka x šířka x výška), což umožňuje usadit celou rodinu či hosty s maximálním pohodlím.

Tempo Kondela Jídelní stůl se dodává v demontu, což zajišťuje snadnou manipulaci a přepravu.

Jednoduchá údržba

Díky laminovanému zpracování lze tento jídelní stůl jednoduše a rychle udržovat v krásném stavu. Stačí ho otřít vlhkým hadříkem a je opět jako nový.

Tempo Kondela Jídelní stůl

Tempo Kondela Jídelní stůl je kvalitní a elegantní kus nábytku, který bude skvěle sloužit po mnoho let. Pokud hledáte něco, co dokáže propojit praktičnost a krásu, tento stůl je skvělou volbou.

Uvědomte si, jaké množství času trávíte u jídelního stolu a jaký význam má pro komfort vašeho bydlení. Proto si zasloužíte jen to nejlepší. Tempo Kondela Jídelní stůl jistě splní vaše očekávání.