Závěsné osvětlení MEZOPOTAMYA černé 525NOR1619 od OPVIQ

Designové závěsné osvětlení MEZOPOTAMYA od výrobce osvětlení OPVIQ v provedení 3 nevšedních stínidel v rozdílných tvarech, které tvoří tenké kovové pruhy v černé barvě, které visí na zajímavém červeném kabelu. Jednotlivá světla jsou výškově nastavitelná, takže můžete si pořadí a výšku jednotlivých stínidel nastavit podle svého nejlepšího uvážení a vkusu. 

S ČÍM SLADIT

Krásné, elegantní a moderní světlo, které udělá velkou parádu v každém moderním a minimalistickém interiéru. Nejlépe využijete nad jídelní nebo konferenční stolek, ale také kamkoliv v domě, kde si budete chtít dopřát trochu radosti. Krásně se doplňuje s dalšími svítidly stejné řady či podobného provedení, se kterými vytváří dokonalý pár a zajišťují interiér v dokonalé symbióze. Určitě udělá radost všem milovníkům pěkných světel.

KLADY A ZÁPORY

Klady

✅ Moderní design

✅ Krásné zpracování

✅ Kvalitní materiály

Zápory

❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Barva svítidla: černá

Materiál stínidla: kov

Barva kabelů: červená

Rozměr svítidla: 55x113cm

stínidlo A 27x30cm

stínidlo B 37x20cm

stínidlo C 20x40cm

Doporučené svítidlo: 3x žárovka se závitem E27 a maximálním příkonem 100 W

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž nutno sestavit a připevnit ke stropu

Péče pravidelně odstraňovat prach a případné nečistoty

Žárovky nejsou součástí objednávky, nutno dokoupit. 

Pokud hledáte závěsné osvětlení, které bude skvěle vypadat v moderním a minimalistickém interiéru, neváhejte. Zvolte závěsné osvětlení MEZOPOTAMYA černé 525NOR1619 od výrobce osvětlení OPVIQ. Toto světlo se skládá ze tří neobvyklých tvarů a nejlepšího kovového provedení, díky čemuž vynikne každý interiér. Navíc jednotlivá světla lze nastavit výškově, což umožňuje jednoduchou úpravu podle vašich představ.

Závěsné osvětlení MEZOPOTAMYA černé 525NOR1619 od OPVIQ

Nezapomeňte, že při instalaci závěsného osvětlení je důležité dodržovat stanovené postupy a bezpečnost