Prostěradlo 4Home s hvězdným vzorem a mikroflanelovou úpravou – rozměr 160×200 cm

Dopřejte si pohodlný zimní spánek s hřejivým a měkoučkým prostěradlem z mikroflanelu. Nudným jednobarevným prostěradlům už odzvonilo. Originální vzor červených hvězdiček na bílé skvěle oživí každou postel, a hlavně vás dokonale zahřeje o zimních nocích.

Heboučké prostěradlo si jednoduše zamilujete, je jemné a měkké – zkrátka dokonalý společník pro pohodlný spánek. Výhodou mikroflanelu je také snadná údržba – materiál rychle schne, nemusí se žehlit ani se nemačká. Prostěradlo je napínací (opatřené gumou v tunýlku). Vhodné na výšku matrace do 25 cm.

Nový styl do vaší ložnice

Toto originální prostěradlo přináší do vaší ložnice nový styl. Červené hvězdičky na bílém podkladu jsou velice účinným doplňkem do každého interiéru. Měkký mikroflanelový materiál je hebký a dotýká se těla velmi příjemně. Pokud hledáte prostěradlo, které vám poskytne teplo a pohodlí v zimních dnech, je toto řešení pro vás ideální.

Prostěradlo měří 160 x 200 cm. Je to tedy ideální rozměr pro standardní dvojlůžko. Prostěradlo je napínací, čímž se zabraňuje jeho posouvání a udržuje se vždy na svém místě. Prostěradlo se dokáže ideálně přizpůsobit vaší posteli a nekrouží se pod vámi během spánku.

Snadná údržba

Jednou z největších výhod tohoto mikroflanelového prostěradla je snadná údržba. Prostěradlo je velmi rychle suché a nevyžaduje žehlení. Díky tomu se vám ušetří spousta času i energie. Prostěradlo zůstává stejně hebké a krásné i po více praních.

Pokud si chcete toto krásné prostěradlo pořídit, můžete ho zakoupit na www.kupsinabytek.cz. Cena tohoto hebkého a krásného prostěradla je přijatelná a shodneme se na tom, že zlepšení kvality našeho spánku stojí zato. Přejeme vám příjemný spánek!

Prostěradlo 4Home s hvězdným vzorem a mikroflanelovou úpravou - rozměr 160x200 cm