Novinka na trhu: Stropní svítidlo Partos černé od Opviq


Design a kvalita

Moderní stropní svítidlo Partos je vyrobeno s maximálním zaměřením na detaily. Styl, ve kterém je vytvořeno, bude perfektně zapadat do moderních interiérů. Vysoce kvalitní kov, ze kterého je svítidlo vyrobeno, zaručuje dlouhou životnost.

Vzhled a rozměry

Svítidlo má krásnou černou barvu, která se hodí nejen k moderním, ale také k tradičním interiérům. Průměr stínidla je 29 cm a výška činí 40 cm. Šířka svítidla je pak 29 cm. Rozměry základní desky činí průměr 10 cm a výšku 6 cm.

Specifikace produktu

Tento výrobek má závit typu E27 s maximálním výkonem 40 W. Délka kabelu činí 90 cm, takže je možné upravit svítidlo dle vlastních potřeb. Partos černé je navíc nastavitelné na výšku, což umožňuje regeneraci interiéru i bez nutnosti úpravy elektrické instalace.

Použití

Toto kvalitní a designové svítidlo není vhodné jen do domácnosti, ale také do restaurací a kaváren. Díky svému modernímu a trendy vzhledu dokáže zaujmout každého návštěvníka.

Nakupujte s námi

Pokud máte zájem o designové stropní svítidlo Partos černé od Opviq, navštivte stránky naradi-cz.cz, kde naleznete tyto a další produkty na vylepšení Vašeho interiéru. U nás si můžete být jisti vysokou kvalitou a spolehlivostí našich produktů. Zakoupený produkt Vám doručíme až domů. Sledujte také naše slevové akce a výprodeje na našich stránkách.

Stropní svítidlo Partos

Restaurace s Partos černé

Závěr

Pokud hledáte moderní, trendy a především kvalitní stropní svítidlo, Partos černé od Opviq je tou správnou volbou pro Vás. Tento výrobek doplní Váš interiér a vytvoří útulnou a zajímavou atmosféru. Navštivte naše stránky a vyberte si ten nejlepší produkt pro Vaši domácnost či podnik.