Maxi postel z masivu Evropa v barvě Olše – rošt ZDARMA, rozměr 120 x 200 cm


Nová postel z masivu borovice

Nová postel z masivu borovice o síle 25 – 28 mm. Její povrch je dvakrát lakován bezbarvým ekologickým a zdravotně nezávadným lakem. Postele v barevných provedeních olše, dub a ořech jsou vnější stranou nejprve mořeny v odpovídající barvě a následně dvakrát lakovány průhledným lakem. Barevná provedení naleznete zvlášť.

Pevnost a stabilita

Postele jsou pevné a stabilní. Nosnost postele je 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg.

Rošt postele

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Při volbě matrace taštičkové a bonelové je nutné, aby mezera mezi rošty byla max. 3 cm. Proto doporučujeme při volbě takových matrací vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezeru zmenší na cca 3 cm.

Montáž postele

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.

Rozměrové značení

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace.

Záruka

Na postele poskytujeme dvouletou záruku.

Maxi postel z masivu Evropa

Pokud hledáte novou postel, která bude pevná, stabilní a zároveň hodnotná, rozhodně se podívejte na tuhle. Její rozměr je 120 x 200 cm a dodáváme ji v barvě Olše. Součástí je kvalitní rošt zdarma, takže se nebudete muset starat o výběr vhodného roštu. Postel je velmi snadno sestavitelná, takže se nemusíte bát, že byste si s ní neporadili. Koupit si ji můžete na našem webu.

Pevnost a stabilita této postele vás jistě potěší. Nosnost postele je 120 kg, takže se na ni s vámi bez problémů může posadit i další osoba. Pokud hledáte dvoulůžko, tak toto má celkovou nosnost až 240 kg.

Příčky roštu z borovice

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Tyto příčky jsou z masivu