Komoda TP Living MALWA M3 – perfektní spojení dubu artisan a antracitu

Moderní komoda z kolekce MALWA je prostorný kus nábytku, který ozdobí interiér vaší ložnice, obývacího pokoje nebo dětského pokoje. Univerzální vzhled splní očekávání všech, kteří oceňují kombinaci jednoduchosti a elegance.

Specifikace:

  • Výška: 77 cm
  • Šířka: 70 cm
  • Hloubka: 40 cm

Tato komoda je skvělým řešením pro všechny, kteří potřebují úložný prostor ve svém bydlení. Díky moderním prvkům v kombinaci s prvky připomínajícími tradiční řemeslnou práci vypadá komoda MALWA velmi vkusně a elegantně.

Komoda je vyrobena z kvalitního dubu artisan, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Antracitové doplňky pak skvěle ladí s celkovým vzhledem komody, což dává čistě moderní a nadčasový dojem.

Pokud potřebujete více úložného prostoru, doporučujeme vybrat si k této komodě další kus nábytku z kolekce MALWA. Díky tomu získáte sjednocený vzhled a zároveň více úložného prostoru.

Zakoupit tuto komodu zde.

Komoda MALWA M3 poukazuje na kvalitu zpracování

Komoda TP Living MALWA M3 je vyrobena s velkou péčí o detaily. Vyniká svým dokonalým zpracováním, při němž se využívají nejkvalitnější materiály. Komoda nebude opomenuta žádným milovníkem kvalitního designu, ale také kvalitního zpracování nábytku.

Pro tuto komodu je charakteristický neobyčejně pevný skelet, který dokáže unést velké množství věcí. Spolu s vysokou kvalitou zpracování, kterou nabízí TP Living, se tak stává této komody velmi oblíbeným doplňkem mnoha interiérů.

Komoda TP Living MALWA M3

Pokud hledáte skvělý kus nábytku do vašeho bydlení, rozhodně vyzkoušejte komodu TP Living MALWA M3. Tato komoda dokáže umocnit vkus každé místnosti, ať už ji umístíte kamkoli ve vašem domě.