Dřezová baterie Grohe Blue Pure Minta s filtrem chrom 30382000: recenze a parametry

Dřezová baterie Grohe Blue Pure Minta s filtrem chrom 30382000 je vysoce kvalitní a moderní kuchyňská baterie s filtračním systémem. Vzhledem k tomu, že má být baterie prvek kuchyně, hledáte jednoznačně nejvyšší kvalitu. Váš výběr by tedy měl být u této značky.

Jaké jsou hlavní parametry této baterie?

Výška výška baterie činí 378 mm, takže se jedná o standartní rozměr kuchyňských baterií. Šířka je 234 mm a dle výrobce to umačňuje v porovnání s jinými bateriemi ve své třídě na lepší stabilitu a délku životnosti produktu. Délka výstupu vody je 218 mm a snadno tak naplníte hrnce i kávovary.

Baterie má kartuši jednoduchého ovládání s funkcí Blue®, což znamená, že když chcete svou vodu ochutnat s kousky ovocných či rostlinných výtažků a ničeho navíc, stačí stisknout tlačítko přímo na kartuši a voda se ochutná. Pokud nemáte rádi chuť vody s filtrem, máte možnost toho využít i bez problematiky s filtrem.

Jaké jsou hlavní výhody této baterie?

Největší výhodou této baterie je její moderní design a nadčasová elegance. Určitě si tak poradí i s nejnáročnějšími interiéry. Baterie má jednoduchý tahový výstup s vysokou úrovní mobility a snadnou regulací teploty i průtoku vody.

Tato baterie vás bude rozhodně bavit, sladí se s urban stylem a s trendy, což ji činí ideálním doplňkem moderních kuchyní. Kromě toho, že vypadá skvěle, vás bude zajímat i parametry filtru a tomu, co je schopný odstranit z vody.

Jaký je filtrovací proces u této baterie?

Baterie obsahuje filtr, který odstraňuje nečistoty z vody a chemické přísady s nežádoucí chutí či vůní. Opatření této baterie je dokonce tak velké, že dokáže odstranit i malé částečky z vody, což zlepšuje kvalitu a chuť vašich jídel a nápojů. Filtr také obsahuje iontovou výměnu, která dokáže změkčit tvrdou vodu.

Pokud se tedy chcete vyhnout nejen největším částicím ve vodě, ale i nejrůznějším chemickým sloučeninám a solím. Díky tomuto zdroji interiérové krásy vám uvařené jídlo bude mnohem chutnější a nápoje osvěžující.

Závěr

Dřezová baterie Grohe Blue Pure Minta s filtrem chrom 30382000 je ideálním řešením pro kuchyně, kde se cítíte uvolněně a nezávisle. Její moderní vzhled společně s filtračním systémem objektivně činí z této baterie vynikající volbu pro kuchyni a každodenní život

Pokud tedy hledáte kuchyňskou baterii s nejkvalitnějšími parametry a s moderním, nadčasovým designem, Grohe Blue Pure Minta s filtrem chrom 30382000 je určitě tím, co hledáte. Navíc kromě nečistot dokáže odstraňovat z vody i částice, které snadno zakonzervují chuť vašeho jídla i nápojů. Tuto kuchyňskou baterii určitě doporučujeme!

Dřezová baterie Grohe Blue Pure Minta s filtrem chrom 30382000

Dřezová baterie Grohe Blue Pure Minta s filtrem chrom 30382000